HAKKIMIZDA

Bisikletten fazlası, Aybike Bisiklet

Yılların tutkusu; bisiklet…

Türkiye’de her geçen gün daha çok kişi için bir yaşam tarzı olmaya başlayan bisiklete tutkumuz, 2016 yılında başladı. Uzun yılların getirdiği tecrübeyle amacımız gerek üreterek, gerekse de dünyanın ileri gelen markalarını tüketiciyle buluşturarak bu tutkuyu her geçen gün daha çok kişiyle paylaşmak ve Türkiye’de bisiklet sektörünü daima bir adım ileri taşımak.

Dünyanın markası tek çatı altında…

2016 yılından bugüne Dahon, Merida, Argon18, Sram, RockShox, Zipp, Schwalbe, Zefal, Polisport, Sidi, Santini, Selle Italia, Kask gibi distribütörü olduğumuz 40’tan fazla markayla kaliteye ulaşılabilirlik, Aybike çatısı altında. Bisiklet sektöründeki trendleri ve dünyadaki yenilikleri temsil eden markalarımıza yenilerini eklemek daimi hedefimiz.

Akıllı seçim, bisikletFIT…

Bisiklet kullanıcılarının kendi fiziksel yapılarına ve hedeflerine en uygun bisikleti seçmeleri veya mevcut bisikletlerini bu amaçlar doğrultusunda kişilselleştirmeleri için 3D kamera ve analiz sistemi ile hatasız veriler sunan, dünyanın en akıllı BikeFit sistemi idmatch Bike Lab, bisikletFIT hizmetimizle seçimi akıllı bir hale getiriyor.

Kalite, tecrübe şimdi bu adreste; www.aybike.com.tr

Şimdi Aybike Bisiklet’in sizlere sunduğu bisiklete dair sayısız ürün ve hizmet, online mağazamız ile sizlerle.